DSİ 17.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2023 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURASI SONUÇLARI

5.05.2023 / Gösterim Sayısı : 10329 / Arşiv

DSİ 17.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2023 YILI SÜREKLİ

İŞÇİ ALIMI NOTER KURASI SONUÇLARI

 

                Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerinde çalıştırılacak sürekli işçi alımına yönelik olarak Türkiye İş Kurumu tarafından gönderilen listeler üzerinden açık işçi sayısı ( İlan edilen kadro sayısı ) kadar asıl ve asıl sayısının 4 ( dört) katı kadar yedek aday noter kura çekimi sonucu belirlenmiş olup listeler ekte yayınlanmıştır.

                Noter huzurunda kura çekimi sonucu asil listelerde yer alan adayların  08.05.2023 – 18.05.2023 tarihleri arasında (Rapor alma sürecinin uzamasından dolayı) Türkiye İş Kurumu ilanında istenilen belgeleri DSİ 17.Bölge Müdürlüğü – Evrak Kayıt Birimine teslim etmeleri gerekmektedir.

                Asıl listelerde yer alan adaylardan belge ibraz etmeyen veya eksik belge ibraz eden adayların yerine, yedek listenin ilk sırasındaki kişiden başlamak üzere  22.05.2023 tarihinden sonra yedek adaylardan; Türkiye İş Kurumu ilanında istenilen belgeleri DSİ 17.Bölge Müdürlüğü – Evrak Kayıt Birimine teslim etmeleri istenilecektir.

 

                Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup İlgililere ve Kamuoyuna duyurulur.

 

 

Not: “Kamu Kurumlarına İlk Defa İşçi Olarak Atanacaklar için Başvuru Formu” ekte sunulmuştur. Adayların ekli formu doldurarak müracaat etmeleri gerekmektedir.

- Kuruma verilecek diğer belgeler : 2 Adet Vesikalık Fotoğraf, Yerleşim Yeri Belgesi, Adli Sicil Kaydı (e-devletten), Askerlik Durum Belgesi ( e-devletten askerliğe başlama ve bitiş tarihleri olacak şekilde) teslim edilecektir.

DSİ 17. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ PERSONEL ALIMI SINAV SONUÇ İLANI.pdfKamu Kurumlarına İlk Defa İşçi Olarak Atanacaklar için Başvuru Formu.docx