Organizasyon Şeması

  • 17. Bölge Müdürlüğü ( Ayhan ŞAHNA)
    • Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü ( Abdullah Kıvanç KUŞMAN)
    • İçmesuyu ve Atıksu Şube Müdürlüğü ( Levent Erbil TURHAN)
    • Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü ( Mihraç GEZER)
    • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Savaş OCAK)
    • 17. Bölge Müdür Yardımcısı-1 ( Suat ARVAS)
      • Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü ( Ferdi AVCI)
      • Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ( Remzi LEVENT)
      • Hukuk İşleri Müdürlüğü ( İlhan HAYLAZ)
      • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü ( Esra KILIÇLI)
      • Personel Şube Müdürlüğü ( İbrahim AKYÜREK)
      • Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü ( Orhan KORKMAZ)
      • Hidroelektrik Enerji Şube Müdürlüğü ( Hasan CİN)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü ( Ümüt GÖK)
    • 17. Bölge Müdür Yardımcısı-2 ( Mazhar ÇALIŞ)
      • Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü ( Serkan GÜNERİ)
      • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü ( Necati GÜLPINAR)
      • Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Murat AVCI)
      • Van Sulamaları İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü ( Nurettin BİLİCİ)
      • Sivil Savunma Uzmanlığı ( Kemal BAYINDIRLI)
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Muhdat YOLBAŞ)
      • Muhasebe Şube Müdürlüğü ( Salih ERDEMİR)
    • 171. Şube Müdürlüğü ( Sedat DEMİRHAN)
      • Makine İkmal Başmühendisliği ( Bülent GÖKHAN)
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Harun YILDIZ)
      • 171. Şube Müdürlüğü Servisi
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği ( Bülent BİLGİN)
      • Göletler Başmühendisliği ( Hasan Hüseyin BİRLİK)
      • İdari İşler Şefliği( - )
      • Barajlar ve HES Başmühendisliği ( Sadettin ÖNTÜRK)
      • 171. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
      • Makine İşletme Başmühendisliği( - )
      • Atölye Başmühendisliği( - )
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
      • İşletme ve Bakım Kısım Mühendisliği (Başmüh.)( - )
    • 172. Şube Müdürlüğü ( Servet FIRAT)
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği ( Mehmet ERDOĞAN)
      • Makine İkmal Başmühendisliği( - )
      • 172. Şube Müdürlüğü Servisi
      • Muş Su İşleri Şube Müdürlüğü( - )
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği ( Veysel SAYDAM)
      • İdari İşler Şefliği ( Ali Ruşen SAYIN)
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Rıdvan İMREN)
      • 172. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
      • Barajlar ve HES Başmühendisliği( - )
      • Muş Sulamaları İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
      • Bulanık Sulaması İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
      • Göletler Başmühendisliği( - )
      • Makine İşletme Başmühendisliği ( Yılmaz TAYLAR)
      • İkmal Başmühendisliği( - )
      • Atölye Başmühendisliği( - )
      • İşletme ve Bakım Kısım Mühendisliği (Başmüh.)( - )
    • 173. Şube Müdürlüğü ( Niyazi YAYLA)
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği( - )
      • 173. Şube Müdürlüğü Servisi
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği( - )
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
      • 173. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
      • İdari İşler Şefliği( - )
      • Makine İkmal Başmühendisliği( - )
      • Makine İşletme Başmühendisliği ( Ferit ARSLAN)
    • 174. Şube Müdürlüğü ( Abdulkerim AYKUT)
      • İkmal Başmühendisliği ( Mehmet ZİREK)
      • 174. Şube Müdürlüğü Servisi
      • 174. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği ( Zeki TANYÜREK)
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Gökhan ERKILIÇ)
      • Makine İşletme Başmühendisliği( - )
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
      • İdari İşler Şefliği ( Kasım TATLI)
      • Barajlar ve HES Başmühendisliği( - )